Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WEBER КОМПЛЕТ ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА СКАРА

1.399 ден.
1.799 ден.
Потребни наградни поени: 1599
  • Производител: WEBER BBQ
  • Шифра:M-46202
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Вистинските мајстори за скара знаат дека е потребно малку одржување за да ја одржите вашата скара на гас во врвна форма. Флексибилната четка и стругалка од комплетот за одржување веќе значи дека сте на добар пат да ја исчистите внатрешноста на скарата и да ги отстраните остатоците од храна и маснотии.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција