Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WEBER Q 1400 ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА СО ДРЖАЧ

37.999 ден.
39.999 ден.
  • Производител: WEBER BBQ
  • Шифра:M-452020879
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Идеална за забави, ручеци или специјални петочни вечери, оваа паметна скара ќе го задоволи сечиј вкус благодарение на својот дизајн и доволно големата површина за готвење за да можете да зготвите онолку храна колку што ќе посакате. Онаму каде што не сте во можност да користите јаглен и гас , приклучете ја вашата електрична скара Q 1400 и уживајте заедно со вашите најмили.  Димензии - отворен капак  (сантиметри) :    
121,9см В x 68,6см Ш x 66см Д

Димензии - затворен капак  (сантиметри) :  100,3см В x 68,6см Ш x 56,5см Д

Примарно место за готвење : 43 x 32

Тежина (кг) : 16.8

Тип на гориво  : eлектрична

Решетки за готвење

Решетки за готвење емајлирани со порцелан, леано железо


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција