Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WEBER SPIRIT II E-210 GBS СКАРА НА ГАС

49.990 ден.
54.990 ден.
  • Производител: WEBER BBQ
  • Шифра:M-444010175
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Отворете ја вашата врата во светот на скарата со скарата на гас Spirit II E-210. Оваа скара со два горилници е изградена за да се смести во мал двор или балкон и е преполна со карактеристики. Системот за скара со високи перформанси GS4 обезбедува одлични резултати секој пат, додека гурманските решетки за BBQ System ви даваат бескрајни можности за мени. Добредојдовте во семејството Вебер.

Главни горилници: kW

7,77

Димензии - отворен капак (сантиметри)

145см В x 122см Ш x 66см Д

Димензии - Затворен капак (сантиметри)

113см В x 122см Ш x 69см Д

Примарно место за готвење

51 x 46

Областа на решетката за затоплување

46,8 x 11,4

Тежина (кг)

45.6


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција