Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra OR-201 плинско решо

2.499 ден.
Потребни наградни поени: 2200
  • Производител: Iskra
  • Шифра:194
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Вкупна топлинска снага: 3,5 kW
Топлинска снага: 1,40kW / 2,10kW
Големина на млазници: Ø 0,60 мм / дијаметар 0,65 mm
Големина на пламеник: дијаметар 65 mm / 75 mm
Приклучок за плин: Ø 8 mm
притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37
Капак за заштита од ветер и прашина
2 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција