Акција
-15%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.399 ден.3.999 ден.
3.399 ден.3.999 ден.
-15%

Распродадено

Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример
2.294 ден.2.699 ден.
2.294 ден.2.699 ден.
-12%

Распродадено

INTEX Family Swim Center Pool 262x175cm INTEX Family Swim Center Pool 262x175cm
2.999 ден.3.390 ден.
2.999 ден.3.390 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-30%
ISKRA CJ-8005-LI цедалка ISKRA CJ-8005-LI цедалка
699 ден.999 ден.
699 ден.999 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 396Х84 базен со филтер пумпа INTEX 396Х84 базен со филтер пумпа
6.499 ден.7.499 ден.
6.499 ден.7.499 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-13%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
25.999 ден.29.998 ден.
25.999 ден.29.998 ден.
-11%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
18.699 ден.20.999 ден.
18.699 ден.20.999 ден.
-16%

Распродадено

INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа
4.190 ден.4.999 ден.
4.190 ден.4.999 ден.
Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор
  • Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор
  • Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор
  • Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор
  • Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор
  • Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор

Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор

11.100 ден.
Потребни наградни поени: 11100
Производител: Lenovo
Шифра на производ: 61A6MAT3EU
Наградни поени: 110
Достапност: На залиха
Количина:

Леново 23,8 "монитор со резолуција од 1920x1080.

LED осветлувањето обезбедува висок контраст, голема леснотија и минимална потрошувачка на енергија. Во категоријата на LED монитори е многу потенок и поелегантен модел од оние уреди од постарите генерации.

Благодарение на резолуцијата FullHD (1920px X 1080px), овој монитор ќе биде совршено погоден за уживање на квалитетни филмови BlueRay во режим на цел екран.

IPS матрица за овој монитор обезбедува високи кореспондентни параметри во боја, супериорен контраст на сликата и добра видливост од на сите агли на гледање.

Компатибилноста со современите графички картички и видео плеерите ќе биде обезбедена преку HDMI влез.

Port Display обезбедува прием на слика со повисок квалитет од компјутерската графичка картичка која ја поддржува оваа технологија.

D-SUB поддржува графички картички со претходна генерација аналогни VGA plug-in и компаративно новата генерација DVI-I стандард со помош на транзиција DVI-I -> D-Sub.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS
Lenovo Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор Леново 23,8 "монитор со резолуција од 1920x1080. LED осветлувањето обезбедува висок контраст, голема леснотија и минимална потрошувачка на енергија. Во категоријата на LED монитори е многу потенок и поелегантен модел од оние уреди од постарите генерации. Благодарение на резолуцијата FullHD (1920px X 1080px), овој монитор ќе биде совршено погоден за уживање на квалитетни филмови BlueRay во ре.. Category: Product #: 61A6MAT3EU Regular price: 11.100 ден. 11.100 Available from: КРУСЕЛ e-Store