Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

LAMBARIO LED прожектор со сензор 50w

2.490 ден.
2.689 ден.
Потребни наградни поени: 2700
 • Производител: LAMBARIO
 • Шифра:LT62-25032
 • Наградни поени:50
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 
 • Напон: 220-240V
 • Моќност: 50W 
 • Фрекфенција:50~60Hz
 • Јачина на светло: 4000Lm
 • Боја на светло: 6400K
 • Агол на светлина: 110°
 • Серија: Lumex со сензор
 • LED тип: SMD
 • Енергетска класа: A+
 • Материјал: алуминиум + стакло
 • Заштита/оценка: IP65

 

Гаранција - 2 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција