Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra LED светилка C37 E14 4W Filament

270 ден.
399 ден.
Потребни наградни поени: 330
2%s или повеќе %s240 ден.
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra LED светилка C37 E14
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

220 - 240 ~ 50/60 Hz напон
4 W јачина
400 Lm јачина на светло
Ra>80 индекс на репродукција на боја
3000 K боја на светло
300 степени светлосен сноп
15000 h животен век
А+ енергетска вредност

1 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција