Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Подна ламба Nora - Fiona

9.990 ден.
12.990 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Подна ламба Nora - Fiona
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

METAL BODY

Glass Cap

Cap's Diameter: 20 cm (2 Pieces)

Cap's Diameter: 15 cm (2 Pieces)

Size: 33 x 33 x 162 cm

Base Plate Size: 31 x 31 x 2 cm

Length of Cable: 200 cm

IP20

Socket Type: 4 x E14 Max 40 W


8683743270118

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција