Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

PENSOFAL грил тава - Iq Connect Diamond-Grill Pan 28x28 cm

3.999 ден.
4.999 ден.
Потребни наградни поени: 5000
  • Производител: Pensofal
  • Шифра:PENSOFAL грил тава - Iq Connect Diamond-Grill Pan 28x28 cm
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Квадратен алуминиумска тава со нелеплива облога во вистински дијамантски прав внатре и нелеплив слој однадвор.

Ексклузивна рачка од бакелит со мек ефект на допир и интегриран патентиран систем IQ CONNECT®. Патентирано челично двојно дно погодно за сите површини за готвење вклучувајќи и индукција.

Made in Italy


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција