Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

PENSOFAL висока тава 28 sm Iq Connect Diamond

2.999 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 2490
  • Производител: Pensofal
  • Шифра:PENSOFAL висока тава 28 sm Iq Connect Diamond
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Тавата DIAMOND ESSENTIAL е обложена со дијамантски прав, кој обезбедува исклучителна отпорност на гребаници, а воедно и максимална нелепливост без додавање на масла и маснотии.Ѕидовите на тавата се изработени од кована алуминиумска легура, двојното дно е изработен од нерѓосувачки челик, за добра дистрибуција на топлина и економично готвење.


Погоден за сите кујни.

Дијамантски нелеплив слој.

Погоден за перење во машина за садови.

DIAMOND ESSENTIAL облога со дијамантски прав, исклучително отпорен на гребаници и гребнатини. Обезбедува максимална нелепливост без додавање на масла и масти. Ѕидовите се изработени од кована алуминиумска легура, двојното дно е од нерѓосувачки челик.Благодарение на поголемата рамна контактна површина, постигнува брзина, дифузија и дистрибуција на топлина и заштедува енергија.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција