Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

PENSOFAL стаклен капак 28 см DIAMOND ESSENTIAL PEN 6566

1.390 ден.
1.690 ден.
Потребни наградни поени: 2880
  • Производител: Pensofal
  • Шифра:PENSOFAL стаклен капак 28 см DIAMOND ESSENTIAL PEN 6566
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Основана во 1986 година, Pensofal® е водечка италијанска компанија во производството на нелепливи алуминиумски садови за готвење, со консолидирано присуство на меѓународните пазари во повеќе од 60 земји. Она што ги издвојува производите на Pensofal е прецизното внимание на секој детал: квалитетот, иновативноста, практичноста и елеганцијата се само дел од состојките во рецептот на Pensofal. Соодветни производи без разлика дали сте професионален готвач или страстен гурман.


Квалитетeн стаклен капак со рачка од бакелит.


Совршено се вклопува на различни садови.

Погоден за перење во машина за садови.

Квалитетна ергономска рачка.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција