Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra HG60T Мотокултиватор

18.999 ден.
21.999 ден.
Потребни наградни поени: 22000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:HG6OT
  • Наградни поени:440
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Четиритактен, 139 cm3, 2,5 kW мотор со воздушно ладење
1,6 lit. Капацитет за гориво, 
0,55 lit. Капацитет за масло
600 mm ширина на ротирачкиот прекопувач, 
260 mm длабочина на орачот со 127 mm (5’) дијаметар,
 42 mm (1,65’) ширина на тркалото
Максимален агол на навалување – 20 c
Тежина – 35,6 kg
Лесен за управување и движење
Чекор по чекор инструкции за склопување вклучено во кутијата
Препорачано оддржување на моторот вклучено во инструкциите
2 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција