Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка Нема залиха
Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка
Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка
Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка

Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка

3.699 ден.
4.699 ден.
Потребни наградни поени: 3700
 • Производител: Iskra
 • Шифра:PTC-2021L
 • Наградни поени:70
 • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Одлична ѕидна греалка
Регулација со далечинско.
лесна за монтирање и оддржување,
со модерен дизајн, и бела боја, која се вклопува во секој ентериер.

 • Моќност: 2000W
 • Топлинска моќност: 1000W, 2000W
 • Индивидуални копчиња за регулација
 • Заштита на мотор од прегрејување
 • Далечинско
 • Тајмер
 • Подесување на тајмерот: до 7.5h
 • PTC (керамика) грејач
 • Монтажа на ѕид
 • Димензии на кутијата (во милиметри): 260 x 570 x 170
 • Димензии (во милиметри): 240 (Висина) х 550 (Должина) х 130 (Длабочина)
 • 2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција