Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Климатизери ( INVERTER )

-12%

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА ЛАДЕЊЕ: A++ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА ГРЕЕЊЕ: A+МОЌНОСТ : 3,5 KWМОЌНОСТ: 12000 (btu)КАПАЦИТЕТ..
22.999 ден. 25.990 ден.
Повеќе
-17%

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ Eфикасност во режим на ладење SEER:6.6  A++ Eф..
24.999 ден. 29.999 ден.
Повеќе
-11%

Инвертер клима уредWifi подршкаКапацитет ладење/греење: 3.5kW(1000~3870) 3.52kW(1000~3950)Енергетска..
24.999 ден. 27.999 ден.
Повеќе
-13%

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ Eфикасност во режим на ладење SEER:6.1  A++ Eф..
25.999 ден. 29.999 ден.
Повеќе
-7%

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА  ( ЛАДЕЊЕ ) : А++ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА  ( ГРЕЕЊЕ  ) : А+РАБОТНА ТЕМПЕРАТУ..
25.999 ден. 27.999 ден.
Повеќе
-19%

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER:6.5  A++ ..
25.999 ден. 31.990 ден.
Повеќе
-12%

Интелигентен дизајнНапојувaње:220-240v 50hzЕнергетска класа: A++ / A+Ладење капацитет: 3200 WПотрошу..
26.499 ден. 29.999 ден.
Повеќе
-21%

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER:6.5  A++ ..
26.999 ден. 33.990 ден.
Повеќе
-17%

Интелигентен дизајнНапојувaње:220-240V 50HZЕнергетска класа: A++ / A+Ладење капацитет: 3200 WПотрошу..
27.499 ден. 32.999 ден.
Повеќе
-7%

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ Eфикасност во режим на ладење SEER: 7.1  A++ E..
27.999 ден. 29.999 ден.
Повеќе
-17%

VIVAX COOL клима уред ACP-12CH35AESI PROТип на клима: ИнвертерЕнергетска класа на греење: A+Енергетс..
28.999 ден. 34.999 ден.
Повеќе

Квалитетна толинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европа рабо..
29.999 ден.
Повеќе

Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.1 / 4.0) Максимален капацитет на ладење: 4100 W Максимале..
31.990 ден.
Повеќе

Висококвалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европ..
33.600 ден.
Повеќе
-15%

 SMART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ  Eфикасност во режим на ладење SEER:7.1  A++ ..
33.999 ден. 39.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 53 (4 страни)