Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Аголно биро со полици Osaka

9.900 ден.
13.000 ден.
Потребни наградни поени: 13000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Аголно биро со полици Osaka
  • Наградни поени:80
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом. Металната конструкција е електростатски бојадисана.

Димензии на биро:

Ширина: 140cm

Длабочина: 60cm

Висина: 72cm

Ширина на страничните полици: 60cm


8682870864276

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција