Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Големо дупло биро Nagano

13.590 ден.
18.650 ден.
Потребни наградни поени: 18700
  • Производител: BJB
  • Шифра:Големо дупло биро Nagano
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Биро со метална конструкција, изработено од квалитетна 18mm иверица. Повеќенаменско биро со простор за складирање, соодветно за употреба во канцеларија или вашиот дом. Металната конструкција е електростатски бојадисана.

Димензии:

Ширина: 270cm

Длабочина: 60cm

Висина: 74cm

Димензии на полици: ширина 30cm | висина 34cm.


8682870864245

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција