Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Биро Бостон Макс - антрацит

2.990 ден.
4.990 ден.
Потребни наградни поени: 3999
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра MK20-05-08
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии: 120x75x60xm

Материјал: Иверица 1ва класа

ПВЦ кант трака 0.8mm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Метална конструкција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција