Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Cube - темна

6.990 ден.
8.000 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: BJB
  • Шифра:8681875560015
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Клуб маса со метална конструкција, електростатски бојадисана и квалитетна 18mm иверица. 

Димензии:

Ширина: 75cm

Длабочина: 75cm

Висина: 43cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8681875560015

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција