Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Клуб маса Линда Пред нарачка
Клуб маса Линда
Клуб маса Линда
Клуб маса Линда
Клуб маса Линда

Клуб маса Линда

8.999 ден.
12.810 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Клуб маса Линда 071-000889
  • Наградни поени:50
  • Достапност:Пред нарачка
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Клуб маса која одговара на секој вкус и естетика. Квалитетна конструкција која ги покрива сите вкусови и импресионира.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверирка со меламинска обвивка.

- Вклучува простор за складирање со полица.

- Достапна во мермерна црно-орев-антрацитна боја.

Димензии на производот:

Должина: 75 см

Длабочина: 75 см

Висина: 40 см

Време на испорака: 10-14 дена

 071-000889

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција