Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Lucia

2.990 ден.
4.270 ден.
Потребни наградни поени: 4300
  • Производител: BJB
  • Шифра:Клуб маса Lucia
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Мултифункционална клуб маса со простор за складирање, изработена од квалитетна 18mm иверица.

Димензии:

Ширина: 80cm

Длабочина: 55cm

Висина: 35cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8681875683264 | 835PUQ2825

Тагови: Клуб маса Lucia

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција