Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Industrial

5.990 ден.
7.490 ден.
Потребни наградни поени: 7500
  • Производител: BJB
  • Шифра:Клуб маса Industrial
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработено од квалитетна 18mm иверица, со меламинска облога.

Спецификации:

100% метална конструкција

1 фиока (ширина 45cm | длабочина 55cm | висина 19cm)

Димензии:

Ширина: 105cm

Длабочина: 55cm

Висина: 45cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8681875826319

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција