Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Масичка од масивно дрво 100% орев

8.490 ден.
11.990 ден.
Потребни наградни поени: 12000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Масичка од масивно дрво 100% орев
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Рачно изработена клуб маса од 100% масивно дрво - орев 

Спецификации:

Рачна изработка

Дебелина на дрвена плоча: 5cm

Должина: 52cm

Ширина: 41cm

Висина: 46 cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8681875145939

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција