Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Наткасна Carter

1.690 ден.
2.190 ден.
Потребни наградни поени: 2200
  • Производител: BJB
  • Шифра:Наткасна Carter
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха




или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од квалитетна 18mm иверица.

Висина: 49,4 cm

Ширина: 29,6 cm

Длабочина: 29,6 cm 

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683743120161



Тагови: Наткасна Carter

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција