Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Наткасна Luna - Anthracite

2.999 ден.
4.990 ден.
Потребни наградни поени: 5000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Наткасна Luna - Anthracite
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од квалитетна 18mm иверица.

Дебелина: 18mm

Метални ногарки

Висина: 55cm

Ширина: 50cm

Длабочина: 40cm

Висина на ногарки: 15cm

Две фиоки.

Висина на фиоки: 17cm

Должина на фиоки: 46cm.

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683342427616 | 854KLN3310

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција