Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Сет од 2 клуб маси Modena

7.190 ден.
8.490 ден.
Потребни наградни поени: 8500
  • Производител: BJB
  • Шифра:Сет од 2 клуб маси Modena
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Сет од 2 клуб маси, изработени од 100% метална конструкција и калено стакло.

Димензии:

Ширина: 80cm

Длабочина: 80cm

Висина: 45cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683742475163

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција