Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Комода Venicе - Walnut White

12.990 ден.
18.990 ден.
Потребни наградни поени: 19000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Комода Venicе - Walnut White
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Ширина: 180 cm  

Висина: 78 cm  

Длабочина: 35 cm

Метални ногарки: 17 cm

Метални рачки

Време на испорака: 10-14 дена

8683342719186

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција