Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Bohemian

6.990 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Bohemian
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Ширина: 140 cm  Висина: 60 cm  Длабочина: 40 cm

Висина на средна полица: 17 cm

Висина на ногарки: 15 cm

Време на испорака: 10-14 дена

8682870168626

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција