Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода + зидни полици Gold Line

8.990 ден.
16.700 ден.
Потребни наградни поени: 17000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Gold Line
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Метални ногарки

Висина на ногарките: 18 cm

Димензии на Тв комода: 

Ширина: 180 cm  

Длабочина: 30 cm  

Висина: 48 cm

Димензии на ѕидна полица: 

Ширина: 22 cm  

Длабочина: 21 cm  

Висина: 60 cm (2 парчиња)

Време на испорака: 10-14 дена

8683742126171

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција