Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Luxe - Walnut, Black

6.790 ден.
11.490 ден.
Потребни наградни поени: 12000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Luxe - Walnut, Black
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Метални ногарки

Ширина: 180 cm  

Длабочина: 30 cm  

Висина: 50 cm 

Време на испорака: 10-14 дена

8683743790975

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција