Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Метален стол ACAPULCO црна боја

2.490 ден.
3.590 ден.
Потребни наградни поени: 3999
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра 130-000023
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Стабилна метална конструкција со отпорност на абење.
Седлото е изработено од извонреден PE ратан. PE ратан е вид на еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови.
Висока издржливост: погоден за надворешна употреба, како изложеност на лоши временски услови и влажност.

Димензии:
Должина: 72 см
Ширина: 77 см
Висина: 85 см
Висина на седиштето: 39 см
Време на испорака 10-14 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција