Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Метален стол Sotto

1.999 ден.
2.690 ден.
Потребни наградни поени: 2100
  • Производител: BJB
  • Шифра:203DRG1604
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Стол кој се карактеризира со цврста метална рамка, издржливо перниче и елегантен стил. Одлично се вкопува во сечиј дом, канцеларија или кафуле.

Спецификации:

* Направен од метал

* Вклучува 1 перница за седиште направена од PU

* Достапна во црна боја.

Ширина: 41 cm Висина: 83 cm  Длабочина: 41 cm

Висина на седиштето: 45 cm

Ширина на седиштето: 41 cm

Висина на потпирачот за грб: 38 cm

Ширина на потпирачот: 31 cm

Носивост: 140 kg

Време на испорака: 10-15 дена.
203DRG1604

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција