Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Подна ламба 134

1.250 ден.
2.500 ден.
  • Шифра:8682870558878 | 390FLH1127
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

MDF BODY

Polypropylene Cap

Cap's Length: 25 cm

Cap's Diameter: 38 cm

Foot's Heightr: 120 cm

Total Height: 145 cm

Cable Length: Max 200 cm

On/Off Switch Button on the Cable

CE Certificated

Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8682870558878 | 390FLH1127

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција