Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Подна ламба AYD-1800

1.999 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: BJB
  • Шифра:8681875320244
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

100% WOODEN

PVC Cap

Body Size: 15 x 90 cm

Height: 140 cm

Cap's Diameter: 30 cm

Cap's Height: 25 cm

Length of Cable: 200 cm

On/Off Switch Button on the Cable

Socket Type: E 27 Max 60 W

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена8681875320244

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција