Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Подна ламба AYD-1523 2 - 3 дена
Подна ламба AYD-1523
Подна ламба AYD-1523

Подна ламба AYD-1523

999 ден.
1.999 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: BJB
  • Шифра:Подна ламба AYD-1523
  • Наградни поени:50
  • Достапност:2 - 3 дена


70% MDF / 30% PVC FABRIC

Size: 38 x 140 cm

Cap's Diameter: 38 cm

Cap's Height: 25 cm

Body's Height: 115 cm

Length of Cable: 200 cm

On/Off Switch Button on the Cable

Socket Type: E 27

Max 60 W (Normal Bulb)

Max 20 - 25 W (Energy Saving Bulb)

Max 9 - 15 W (Led Bulb)

A - E


8681875052459

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција