Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Подна ламба Shelf Lamp AYD-2821

1.999 ден.
3.000 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: BJB
  • Шифра:8682870730229
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

100% PVC

MDF Body

Cap's Size: 21 x 38 cm

Body's Height:90 cm

Shelf: 20 x 26,5 cm

Total Height: 150 cm

Socket Type: E27 Max 60 W

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8682870730229

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција