Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Стол GISELLE сива боја

4.390 ден.
5.500 ден.
Потребни наградни поени: 4599
  • Шифра:GISELLE 096-000013
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Оваа современа трпезариска столица е практичен, но сепак стилски додаток на секој современ дом.
Спецификации:
* Рамка изработена од метал (25x1mm - 15x25x1.5mm - 10x20x1mm -14x0.9mm)
* Седиште и наслон изработени од кадифе.

Димензии:
*Должина: 52 см
*Длабочина: 51 см
*Вкупна висина: 82 см
*Висина на седиштето: 45,5 см

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-14 дена
096-000013

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција