Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Стол NOR зелена боја

3.290 ден.
3.900 ден.
Потребни наградни поени: 3999
  • Шифра: NOR 101-000033
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Серијата Нор е направена за сите оние кои бараат удобна и функционална столица со голема издржливост и квалитетна конструкција.Идеална за: продавници, кафулиња, хотели, Airbnb, салони, како и за секој модерен дом.
Спецификации:
* Наслонот и седиштето се изработени од армирана рамка и обложени со висококвалитетно кадифе..
* Има четири армирани метални ногарки со дијаметар од 25mm x 1,1mm.

Димензии на производот:
*Должина: 44 см.
*Длабочина: 49 см.
*Висина: 86,5 см.
*Висина на седиштето: 46 см.

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-14 дена
101-000033

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција