Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

НГ ЕЛКА 180 СМ ЛОЗАНА СНЕЖНА СО ШИШАРКИ

9.990 ден.
Потребни наградни поени: 10990
  • Производител: Iskra
  • Шифра:09067485
  • Наградни поени:125
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Снежна новогодишна елка, изработена од пластика, висока 180 см.

Лесно се поставува и собира.
Бушава новогодишна елка.
атрактивен изглед.
Декорирајте го со избрани новогодишни кочии и декорации и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција