Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

НГ ЕЛКА ГИРЛАНДЕ 6М ФИ 10НГ ЕЛКА ГИРЛАНДЕ 6М ФИ 10

319 ден.
  • Шифра:06290202
  • Достапност:2 - 3 дена
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Гарланд, долга 6 m, дијаметар 10 cm, зелена новогодишна декорација во вашиот дом.


  • Шифра: 06290202
  • Баркод: 071850952060


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција