Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

НГ ЕЛКА ПВЦ 155 СМ КАЛИФО РНИСКИ БОР

4.490 ден.
  • Шифра:09039988
  • Достапност:2 - 3 дена
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Новогодишна елка, калифорниски бор 155см


  • Шифра: 09039988
  • Баркод: 718509607535


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција