Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

НГ ЕЛКА ПВЦ 185 ЦМ НОРВЕШКА

4.490 ден.
  • Шифра:09004894
  • Достапност:На залиха




или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Норвешка  Новогодишна смрека од пластика, висина 185 см, зелена, без украс.
Лесна инсталација и расклопување.
Можност за повеќекратна употреба.
Осветлете го вашиот дом со корпа зелена божиќна смрека во зелена боја и висина од 185 см. Новогодишната смрека може лесно да се постави и демонтира.
Украсете го со избрани новогодишни украси и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.


  • Шифра: 09004894
  • Баркод: 718509724623


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција