Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

НГ ЕЛКА ПВЦ 200 СМ МОНТГО МЕРИ ФРОСТЕД СНЕЖНА

16.290 ден.
  • Шифра:09039987
  • Достапност:2 - 3 дена
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Новогодишна смрека од пластика со бели врвови, висина 200 см, без украс.
Лесна инсталација и расклопување.
Повеќекратна употреба.
Зачинете го вашиот дом со бушава божиќна смрека изработена од пластика во зелена боја и висина од 200 см.
Новогодишната смрека лесно се поставува и расклопува. Украсете го со избрани новогодишни лампиони и украси
и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.


  • Шифра: 09039987
  • Баркод: 718509782227


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција