Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Cube - Anthracite

3.999 ден.
6.390 ден.
Потребни наградни поени: 5000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Клуб маса Cube - Anthracite
  • Наградни поени:120
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Клуб маса со метална конструкција, изработена од квалитетна 18mm иверица. 

Димензии:

Ширина: 90cm

Длабочина: 90cm

Висина: 41cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена

8683742465614 | 506MNR1205

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција