OUTLET / АКЦИЈА

OUTLET / АКЦИЈА

Во оваа категорија ќе може да најдете производи кои се на АКЦИЈА, или се последни, нови или со минимални оштетувања кои не предизвикуваат попречување во работата на истите. На сите производи имаме ставено опис зошто се во оваа категорија или се поставени како OUTLET производ.

Подобри го барањето

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-61%
Iskra FH 02 KT калорифер OUTLET Iskra FH 02 KT калорифер OUTLET
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
499 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 423 ден.
-61%
Iskra FH 03 калорифер OUTLET Iskra FH 03 калорифер OUTLET
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
499 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 423 ден.
-61%
Iskra FH 06 калорифер OUTLET Iskra FH 06 калорифер OUTLET
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
499 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 423 ден.
-62%
Iskra FH 08 калорифер OUTLET Iskra FH 08 калорифер OUTLET
НАПОМЕНА: Производот е минимално оштетен при транспорт. Нов е и  сосема функционален Кара..
499 ден.1.299 ден.
без ДДВ: 423 ден.

Распродадено

-53%

Распродадено

Iskra FH 105 калорифер OUTLET Iskra FH 105 калорифер OUTLET
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
699 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 592 ден.

Распродадено

-46%

Распродадено

Iskra RH-1803AM-1 Фен за сушење коса OUTLET Iskra RH-1803AM-1 Фен за сушење коса OUTLET
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црно-розева(Black - Pink)  и црна(Blac..
699 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 592 ден.

Распродадено

-50%

Распродадено

Iskra DF-002 Вентилатор за на маса Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
749 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 635 ден.
-38%
Iskra FH01AKT калорифер OUTLET Iskra FH01AKT калорифер OUTLET
НАПОМЕНА: Производот е изложуван Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од ..
799 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 677 ден.
-33%
Iskra QR8918 Машинка за шишање црна OUTLET Iskra QR8918 Машинка за шишање црна OUTLET
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
999 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-23%
Iskra внатрешна TV антена G-2235-06 Iskra внатрешна TV антена G-2235-06
Канали (фреквенција): FM & VHF Ch. 2-12 (47-230 MHz); UHF Ch. 21-69 (470-862 MHz)  Број на..
999 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-23%
Iskra внатрешна TV антена G-2235-07 Iskra внатрешна TV антена G-2235-07
Оваа антена овозможува ротација на централната единица за прием Канали (фреквенции): FM & VHF ..
999 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-33%
Iskra DT2100 Електричен тример за трева OUTLET Iskra DT2100 Електричен тример за трева OUTLET
• Напон: 230V-240V ~ 50Hz • моќност: 250W • Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута • Дијаметар..
1.199 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава OUTLET Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава OUTLET
НАПОМЕНА: производот е малку набиен Технички карактеристики • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • М..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
-28%
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка OUTLET Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка OUTLET
Карактеристики: 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
1.299 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
-29%
Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка
Моќност: 1700-2000W Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz Самостоен Автоматско зачувување на топл..
1.690 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
-32%
Iskra S1M-DD13-125 900 w OUTLET Iskra S1M-DD13-125 900 w OUTLET
Аголна брусалка  Iskra S1M-125 (DB5017) 900 W јачина 11000 rpm во празен од 125 mm макс..
1.690 ден.2.490 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
-30%
ISKRA IC-2000Q индукциска плоча OUTLET ISKRA IC-2000Q индукциска плоча OUTLET
Јачина: 2000W (max) Напон: 220-240V~50/60Hz 10 јачини на работа (200W-2000W) Подеслива темп..
2.299 ден.3.299 ден.
без ДДВ: 1.948 ден.
Iskra DT2250A Електрична дувалка за лисја + ПОДАРОК заштитни наочари Iskra DT2250A Електрична дувалка за лисја + ПОДАРОК заштитни наочари
Одлична електрична дувалка за лисја, со високи преформанси и квалитет. Исчистете го вашето дворишт..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
-11%
Iskra FS-9017A Mашина за сецкање OUTLET Iskra FS-9017A Mашина за сецкање OUTLET
НАПОМЕНА: Оштетена кутија Моќност: 150W  Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Сечило: 189mm ди..
3.999 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-25%
Детски Велосипед DALMATIAN 12" Venera Bike OUTLET Детски Велосипед DALMATIAN 12" Venera Bike OUTLET
НАПОМЕНА: Велосипедот е од излог  Седиште Волан  црн Педали Среден погон коцка 1/2X3..
4.499 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 3.813 ден.
-31%
Sony CMU-BR100 Camera and Microphone for Skype OUTLET Sony CMU-BR100 Camera and Microphone for Skype OUTLET
Карактеристики и спецификации 1/4 inch CMOS1280x720 capable 22fps at HD, 30fps at VGA 4 Un..
5.499 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
-14%
Iskra SF7J112 4 Електрична пила + ПОДАРОК Iskra SF7J112 4 Електрична пила + ПОДАРОК
Електрична моторна пила - карактеристики: Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - 2000 W 2200 W ..
5.990 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
-27%
VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен OUTLET VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен OUTLET
НАПОМЕНА: Велосипедот е од излог! седиште црно зелено CENTURY SG-322 рачки за волан MEGA црно зе..
7.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
Iskra PN-5200-6 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ Iskra PN-5200-6 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ
Бензиска моторна пила  Зафатнина на моторот 49,2 cm3;  Номинална излезна моќност: 2.1 kW..
8.888 ден.
без ДДВ: 7.532 ден.
Врз основа на 1 оценки.

Распродадено

-10%

Распродадено

Iskra PN-5800-4 Бензинска моторна пила + ПОДАРОК Iskra PN-5800-4 Бензинска моторна пила + ПОДАРОК
54 cm3 зафатнина на моторот Номинална излезна моќност: 2.2 kW Тип на мотор: двотактен Воздушно ла..
8.999 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-13%
Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила + ПОДАРОК Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила + ПОДАРОК
Карактеристики: Зафатнина на моторот - 40,1 cm3  Номинална излезна моќност: 1..
9.999 ден.11.490 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-29%
VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена OUTLET VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена OUTLET
НАПОМЕНА: Велосипедот е од излог! Седиште GEL COMFORT Рачки на волан HERRMANS црни кратон Корпа..
9.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-8%
Iskra ERO IE-GC450 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ Iskra ERO IE-GC450 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ
Карактеристики: Зафатнина на моторот - 45 cm3  Номинална излезна моќност: 1.7..
10.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-23%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET
НАПОМЕНА: Велосипедот е од излог! Седло BORTIGE жолто рачки на ..
11.499 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 9.745 ден.
-11%
Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ
Карактеристики: Зафатнина на моторот - 52 cm3  Номинална излезна моќност: 2.0 kW ..
11.999 ден.13.499 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-11%
Iskra ERO IE-GC580 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ Iskra ERO IE-GC580 Бензинска моторна пила + ПОДАРОЦИ
Карактеристики: Зафатнина на моторот - 58 cm3  Номинална излезна моќност: 2.15 kW ..
12.499 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 10.592 ден.
-34%
Iskra GR-8007A-L212 Мотокултиватор OUTLET Iskra GR-8007A-L212 Мотокултиватор OUTLET
Волумен на моторот: 212 cm3 Моќност: 4,2 kW Вртежи во слободен тек: 3600 вртежи во минута&nbs..
22.999 ден.34.999 ден.
без ДДВ: 21.904 ден.
-17%
Iskra LS8000B Eлектрична машина за цепење дрва со силен електромотор + ПОДАРОЦИ Iskra LS8000B Eлектрична машина за цепење дрва со силен електромотор + ПОДАРОЦИ
• Сила на цепење: 80 kN (8T) • Должина на дрво: max. 500 mm • Дијаметар на дрво: min. Ø80 mm - max..
49.900 ден.59.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS