OUTLET / АКЦИЈА

OUTLET / АКЦИЈА

Во оваа категорија ќе може да најдете производи кои се на АКЦИЈА, или се последни, нови или со минимални оштетувања кои не предизвикуваат попречување во работата на истите. На сите производи имаме ставено опис зошто се во оваа категорија или се поставени како OUTLET производ.

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-61%
Iskra FH 02 KT калорифер OUTLET Iskra FH 02 KT калорифер OUTLET
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
499 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 423 ден.

Распродадено

-53%

Распродадено

Iskra FH 105 калорифер OUTLET Iskra FH 105 калорифер OUTLET
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
699 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 592 ден.
-38%
Iskra FH01AKT калорифер OUTLET Iskra FH01AKT калорифер OUTLET
НАПОМЕНА: Производот е изложуван Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од ..
799 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 677 ден.
-33%
Iskra QR8918  Машинка за шишање црна OUTLET Iskra QR8918  Машинка за шишање црна OUTLET
Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнува..
999 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-23%
Iskra внатрешна TV антена G-2235-06 Iskra внатрешна TV антена G-2235-06
Канали (фреквенција): FM & VHF Ch. 2-12 (47-230 MHz); UHF Ch. 21-69 (470-862 MHz)  Број на..
999 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-23%
Iskra внатрешна TV антена G-2235-07 Iskra внатрешна TV антена G-2235-07
Оваа антена овозможува ротација на централната единица за прием Канали (фреквенции): FM & VHF ..
999 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-33%
Iskra DT2100 Електричен тример за трева OUTLET Iskra DT2100 Електричен тример за трева OUTLET
• Напон: 230V-240V ~ 50Hz • моќност: 250W • Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута • Дијаметар..
1.199 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.

Распродадено

-30%

Распродадено

ISKRA IC-2000Q индукциска плоча OUTLET ISKRA IC-2000Q индукциска плоча OUTLET
Јачина: 2000W (max) Напон: 220-240V~50/60Hz 10 јачини на работа (200W-2000W) Подеслива темп..
2.299 ден.3.299 ден.
без ДДВ: 1.948 ден.
-21%
Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка+BP27Li-20040 X-cross LI-ION Батерија+Брз полнач JHL482102200G за X-cross LI-ION Батерија Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка+BP27Li-20040 X-cross LI-ION Батерија+Брз полнач JHL482102200G за X-cross LI-ION Батерија
АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Вртежи во празно:    -1.Ниво: 0-400..
5.499 ден.7.000 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
-31%
Sony CMU-BR100 Camera and Microphone for Skype OUTLET Sony CMU-BR100 Camera and Microphone for Skype OUTLET
Карактеристики и спецификации 1/4 inch CMOS1280x720 capable 22fps at HD, 30fps at VGA 4 Un..
5.499 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
-27%
VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264  neon зелен OUTLET VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264  neon зелен OUTLET
НАПОМЕНА: Велосипедот е од излог! седиште црно зелено CENTURY SG-322 рачки за волан MEGA црно зе..
7.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-29%
VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена OUTLET VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена OUTLET
НАПОМЕНА: Велосипедот е од излог! Седиште GEL COMFORT Рачки на волан HERRMANS црни кратон Корпа..
9.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-8%
BEKO FSS 56000W шпорет BEKO FSS 56000W шпорет
Eнергетска класа:A Капацитет на рерната:60L 4 рингли4 функции на рерната Механички контроли..
11.499 ден.12.499 ден.
без ДДВ: 9.745 ден.
-23%
EXPLORER MAN271 27.5"/20"  ELITE MAN велосипед OUTLET EXPLORER MAN271 27.5"/20"  ELITE MAN велосипед OUTLET
НАПОМЕНА: Велосипедот е од излог! Седло BORTIGE жолто рачки на ..
11.499 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 9.745 ден.
-17%
Iskra LS8000B Eлектрична машина за цепење дрва со силен електромотор + ПОДАРОK електрична пила и заштитни наочари Iskra LS8000B Eлектрична машина за цепење дрва со силен електромотор + ПОДАРОK електрична пила и заштитни наочари
• Сила на цепење: 80 kN (8T) • Должина на дрво: max. 500 mm • Дијаметар на дрво: min. Ø80 mm - max..
49.900 ден.59.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS