Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Berlin - Black 80

4.990 ден.
6.990 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: BJB
  • Шифра:706CLN1135
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од 100% метална конструкција и калено стакло со дебелина од 4 mm

Димензија на масата: Дијаметар 80 cm  Висина: 45 cm

Дебелина на металната конструкција на ногарките: 15 mm х 15 mm

Време на испорака: 10-15 дена


706CLN1135

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција