Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

RKS MJ1 City E-BIKE 27.5" електричен велосипед

46.399 ден.
55.990 ден.
Потребни наградни поени: 62000
  • Производител: RKS
  • Шифра:RKS MJ1
  • Наградни поени:500
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Мотор: RKS 36V 250W

Батерија: 46V 10Ah

Максимална брзина: 25 км/ч

Опсег: 45-60 км

Време на полнење: 4-6 часа

Тркало: 28" 

GS-S121 челик

Менувач: Shimano TX30 7SP

Бандаж: Двоен ѕид од легура 28" x 1,5"

Гума: Kenda 28"

Сопирачки: Механички диск YX-DB06

Екран: S866 LCD дисплеј

Седло: Удобен 

Рамка: легура

тркало: Shimano MF-TZ500 7SP

Ланец: M50

Браник: црн челик

Предна вилушка: цврст челик

Светла: 36V контролиран дисплеј

Електронски кабел: водоотпорен ремен

Заден менувач: Shimano RD-TY300D 7SP

Нето тежина: 24 кг

Максимална тежина: 125 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција