Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Daihen Varstroj VARMIG 1600 C за MIG/MAG заварување

24.990 ден.
Потребни наградни поени: 25000
  • Производител: Daihen Varstroj
  • Шифра:VARMIG 1600 C
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


MIG-MAG апарат за заварување со CO2

Приклучен напон  1 - 230V / 50Hz

Варен тек: 30-160A

Интермитенца: 10% - 160А ; 60% - 65А; 100% - 50A

Електрода: 0,6 -0,8mm

Вид на горилник: PAG B15 (3m)

Димензии: (ДхШхВ) 600x330х420mm

Тежина: 28kg 

Наменет за работилници и индустрија

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција