Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 1800х900х400 5Х200кг

3.690 ден.
4.490 ден.
Потребни наградни поени: 4700
  • Производител: MAX
  • Шифра:МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 1800х900х400 5Х200кг
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Модел: 2177

 MAX FUTUR                                               димензија висина 180 ширина 90 длабочина 40  носивост по полица 200kg вкупна носивост 1000kg материјал: метал медијапан                                           боја галванизирана


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција