Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 2130Х1200Х450 5Х250кг

5.790 ден.
7.290 ден.
Потребни наградни поени: 5800
  • Производител: MAX
  • Шифра:МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 2130Х1200Х450 5Х250кг
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Модел: 1182

MAX FUTUR PLUS                         висина 213 ширина120 длабочина 45 број на полици 5,     материјал метал медијапан  носивост на полица 250KG , штрафови:не                                     вкупна носивост 1250KG               боја: галванизирана

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција