Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Stanley FMC625D2-QW Аку.вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 2Ah

12.790 ден.
17.490 ден.
Потребни наградни поени: 15000
  • Производител: Stanley
  • Шифра:Stanley FMC625D2-QW
  • Наградни поени:180
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини    
Максимален вртежен момент 180 Nm
Број на вртежи 2900 rpm
Број на удари 3100 bpm
Макс. дупчење во бетон   mm
Макс. дупчење во дрво   mm
Макс. дупчење во метал   mm
Капацитет на стезна глава 6.35 mm
Тежина 1.2 Kg
Тежина со батерија   Kg
Должина 160 mm
Висина 220 mm
Ширина 60 mm 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција